E-CIGARETA

E-Cigareta
27.06.2012 | Vaping Party Boat 2012

aneb Elektronické cigarety slaví 5 let v České...

Archiv novinek

Vaping Party Boat 2012

aneb Elektronické cigarety slaví 5 let v České republice!

 

Firma Gold Drive letos slaví 5. výročí svého vzniku. V roce 2007 jsme jako první v Evropě otevřeli kamenný obchod s elektronickými cigaretami, aniž bychom tušili, jak si tato novinka na našem trhu povede…

 

Dnes již můžeme říct, že elektronická cigareta se v poslední době stává skutečným fenoménem, o čemž svědčí nejenom stoupající zájem z řad nových zákazníků, ale i trochu nechtěný zájem poslanců a vládních úředníků. To první nás nesmírně těší, to druhé… no, uvidíme, co přinesou příští měsíce. Do jednání o dalším osudu elektronických cigaret v České republice se bude aktivně zapojovat i znovuobnovený E-kuřácký klub – Spolek přátel e-kouření.

 

A právě ve spolupráci s E-kuřáckým klubem pořádá firma Gold Drive pro všechny příznivce elektronického kouření zábavnou plavbu po Vltavě s názvem - Vaping Party Boat 2012.

 

Plavba proběhne na parníku …, který vyjíždí z přístaviště u Čechova mostu v sobotu 30. 6. 2012 v 17 hodin. Na palubě si během tříhodinové plavby budou moci uživatelé elektronických cigaret mezi sebou seznamovat, vyměňovat si zkušenosti a tipy. K tomu jim bude hrát živá hudba. V ceně vstupného 300,- Kč bude bohatý raut pro všechny zúčastněné.

 

Přijďte se i vy pobavit, užít si hezký večer a ještě se něco zajímavého dozvědět!

 

Přijďte podpořit elektronické kouření!

 

Těšíme se na Vás!