E-CIGARETA

E-Cigareta
17.01.2012 | Introducing LavaTube

Since January 2012, you can find in our...

News archive
e-shop

GOLD DRIVE s.r.o.

Skouncujte s nezdravým kouřením

Company policy

Jedinečný nápad

 

Elektronická cigareta je moderní výrobek s jedinečným nápadem a obrovským potenciálem . Tento nápad chce Gold Drive s.r.o. v České republice dále pěstovat, a to dlouhodobě a systematicky. Chceme rozšiřovat povědomí veřejnosti o e-cigaretě, chceme znásobit prodejní síť do všech větších měst, chceme dohlédnout na to, aby na e-cigaretu nebyla uvalena spotřební daň.

 

Komunikujeme již s leteckými společnostmi, aby bez výjimky umožňovali kouřit elektronickou cigaretu na palubách svých letadel. Zhruba polovina z nich to již umožňuje. Do budoucna se pokusíme prosadit pro eletronickou cigaretu statut zdravotní pomůcky pro odvykání kouření, na kterou by mohly přispívat pojišťovny.

Chceme, aby Vám elektronická cigareta chutnala, aby jste si jí oblíbili a aby naše firma byla pro Vás vždy zárukou kvality a jedinečného přístupu k zákazníkům.


Partnerství

 

Při své práci s elektronickými cigaretami se opíráme o dva důležité partnery, s nimiž sdílíme zápal pro věc: své zákazníky a dodavatele. Snažíme se, aby lidský přístup převažoval nad formálními povinnostmi a vztahy. Úzce spolupracujeme s Klubem e-kuřáků a budeme pomáhat rozvíjet jeho činnost tak, aby se z uživatelů e-cigaret stala živá komunita. S dodavateli vždy usilujeme o dlouhodobou spolupráci, se všemi z nich máme podepsány dlouhodobé smlouvy. Někteří z nich se již téměř stali našimi vzálenými přáteli, neboť nás spojuje nadšení pro věc.

Za rok a půl, co elektronické cigarety dovážíme, jsme měli již možnost se více poznat a tak ve většině případů to již nejsou pouzí dodavatelé, ale partneři, kteří nám vždy vyjdou vstříc. Naposledy se to ukázalo nyní, kdy jsme okamžitě po skončení Olympijských her v Pekingu přednostně obdrželi zásilku e-liquidů. Přednostně v rámci celého světa...tedy i před odběrateli z Německa či Británie, kteří zásobují mnohem větší trh.


Spolehlivost

 

Naším cílem v Gold Drive s.r.o. je udržovat si soustavně široký přehled o celosvětově nabízeném sortimentu e-cigaret včetně všech novinek. Zákazníkům pak nabízíme již jen ty nejlepší typy různých kategorií a cenových hladin, samozřejmě vždy s veškerým příslušenstvím.

 

Chceme být garantem spolehlivých služeb a seriozních informací, protože s e-cigaretou to myslíme vážně... :-)